Zekerheid in zorg

Lijst van ondernemers uit Gemert-Bakel

1.        Aannemer Aannemingsbedrijf Rob Claassen b.v. Auerschootseweg 36 BAKEL info@claassen-bouw.nl
2.        Aannemer Aannemingsbedrijf Mas Claassen BV De Beekakker 5 BAKEL  info@masclaassenbv.nl
3.        Airco’s DSA klimaat- energiebeheer Dommel 7 GEMERT info@dsabeheer.nl
4.        Architect Wessel van Geffen architecten Scheiweg 26 GEMERT 0492 330647
5.        Architect Bureau BASIS Scheiweg 26 GEMERT 0492 774526
6.        Architect Architectenburo H.J. Bomer Doctor Schaepmanstraat 26 GEMERT 0492 361 318
7.        Architect Denkkamer Architectuur & Onderzoek Postbus 77 GEMERT info@denkkamer.com
8.        Architect Archilign Wilhelminalaan 15 GEMERT m.alphen@archilign.com
9.        Asbest Kosse Asbestverwijdering BV H.J. Ypenberglaan 3 ELSENDORP simon@kossebv.nl
10.      asbest Kosse Asbestverwijdering BV H.J. Ypenberglaan 3
11.      Badkamer
/ loodgieter
Jans Beeke Sanidrome Past. Castelijnsstraat 17A HANDEL jansbeeke@sanidrome.nl
12.      Badkamer

/ loodgieter

Eurobad Mart van Heugten Dieze 8 GEMERT jh@eurobad.nl
13.      Beton Royackers beton B.V. Hof 2 MILHEEXE beton@royackers.nl
14.      Beton Royackers beton B.V. Hof 2
15.      Beveiliging Securicon Dieze 5 GEMERT b.ven@securicon.nl
16.      Beveiliging SecuService Sille 13 GEMERT info@secuservice.nl
17.      beveiliging SecuService Sille 13
18.      Bouwbedrijf Flinkers Bouwservice Vlomanshof 16 BAKEL info@flinkersbouw.nl
19.      Bouwbedrijf Aannemersbedrijf Cor Lange v.o.f. Heijtsveld 115 GEMERT info@clsvb-bouwbedrijf.nl
20.      Bouwbedrijf Bouwbedrijf Hendriks Gemert BV Postbus 8 GEMERT info@bouwbedrijfhendriksgemert.nl
21.      Bouwbedrijf Bouw- en Aannemingsbedrijf Raaijmakers BV Molenstraat 43 GEMERT info@bouwbedrijf-raaijmakers.nl
22.      Bouwbedrijf Symo bouw B.V. Scheiweg 1 GEMERT info@symobouw.nl
23.      Bouwbedrijf Vossenberg Bouw Drossard Meijerstraat 7 GEMERT 0492-366900
24.      Bouwbedrijf Van Lieshout bouw en timmerwerking Steilrand 6 GEMERT 06-53293363
25.      Bouwbedrijf Bouw- en klussenservice M. Kovács Vondellaan 74 GEMERT 06-13525259
26.      Bouwbedrijf Jessy Verhagen Bouw Pater dr. Loffeldstraat 20 GEMERT 06-23278091
27.      Bouwbedrijf Bouwbedrijf van Berlo Akkerroosstraat 9 BAKEL info@bouwbedrijfvanberlo.nl
28.      bouwbedrijf Bouwbedrijf A. van Schijndel Scheiweg 1 GEMERT  0492-363027
29.      Bouwbedrijf van den Elsen Houtbouw Rooije Hoefsedijk 89 GEMERT peter@vdelsenhoutbouw.nl
30.      Bouwbedrijf Bouwservice Meulenbroek Wachtendonkstraat 16 GEMERT info@bouwservice-meulenbroek.nl
31.      Bouwbedrijf Nedu Montagebouw Schout de Visscherestraat 11 GEMERT 0492 845 396
32.      Bouwbegeleiding Perfect Bouwbegeleiding Gemert Heijtsveld 123 GEMERT info@perfectbouwbegeleiding.nl
33.      Bouwmaterialen Willemsen bouw en industrie b.v. Scheiweg 27 GEMERT 0492-364455
34.      Computerbedrijven PC Hulp Gemert https://www.facebook.com/pchulpgemert/
35.      Computerbedrijven Manders http://www.computerwinkel-info.nl/boekel-gemert-bakel-laarbeek
36.      Computerbedrijven Compjoeter http://www.compjoeter.nl/
37.      Dakwerk Ivo’s dakwerken Prior Jacobsstraat 4 GEMERT 0492-364540
38.      Dakwerk Maas dakwerken Bisonstraat 33 GEMERT 0492 367 832
39.      Dakwerk Maas dakwerken Bisonstraat 33
40.      Deuren Peter v.d. Nieuwenhof binnen en buitendeuren Amer 11 GEMERT info@nieuwenhofdeuren.nl
41.      Domotica Electroservice Bunder 31 es@gemert.nl
42.      Domotica Domotica Liza Groep Lopense 31 liza-groep.nl
43.      Domotica Hendriks Installatie Techniek Raam 16 hendriksinstallatietechniek.nl
44.      Domotica Otten electroservice electricien.nl
45.      Domotica Electropoint De Wouw 37 electro-point.nl
46.      Domotica Securion Dieze 5 securion.nl
47.      Domotica VL-Domotica Roer 6 vl-domotica.nl
48.      Domotica Mastermate Willemsen Scheiweg 27 gemertmastermatie.nl
49.      Domotica Graat E-norm Groeskuilen 91 graat.enorm.nl
50.      Duurzame energietechniek Thermoplan Korhoenstraat 3 DE RIPS  info@thermoplan.nl
51.      Elektra Hendriks Installatietechniek BV Raam 16 GEMERT jos@hendriksinstallatietechniek.nl
52.      Elektra Peter Bouw Elektroservice Gerele Peel 7 ELSENDORP 0492 352959
53.      Elektra Dutech Burg.v.d. Wildenbergl. 40 DE RIPS info@dutech.nl
54.      Elektra De Laat E-installaties De Wouw 52 GEMERT 0492 770842
55.      Gereedschap FeMa gereedschappen De Kieboom 17 GEMERT 0492 465 045
56.      Glazenwasser Schonewille Glasbewassing 06-42516787
57.      Glazenwasser Beerens Glazenwasserij 06-20385916
58.      Grondwerk Jos v.d. Elzen en Zn BV Leije 3 GEMERT info@jvdelzen.nl
59.      Grondwerk Tiecom Julianastraat 2 BAKEL info@tiecom.nl
61.      Grondwerk Maikel Penninx grondwerken De Smagt 38 DE MORTEL 06 – 13 35 33 60
62.      Grondwerk Maikel Penninx grondwerken De Smagt 38
63.      Hout en
plaatmaterialen
Houthandel Prohout B.V. Amer 12 GEMERT info@prohout.nl
64.      Hout en

plaatmaterialen

Kuijpers Houthandel BV Rooije Hoefsedijk 61 GEMERT info@houthandelkuijpers.nl
65.      Hoveniers Buitengewoon Hoveniers P.Hendriklaan 4 Gemert www.buitengewoonhoveniers.nl
66.      Hoveniers Koen Siebers Zandstraat 27 De Mortel http://www.sieberstuinprojecten.nl/
67.      Hoveniers Nick van Berlo Alde Biezenstr.6 Gemert www.nickvanberlohoveniersbedrijf.nl
68.      Hoveniers Theo Thijssen Tuinen Komweg 9 Gemert www.thijssentuinen.nl
69.      Hoveniers Paashoef Groeskuilen 1 Gemert http://www.depaashoef.nl/
70.      Hoveniers Joost Bouw Tuinen Pelgrimseweg 22 Handel 06-12729885
71.      Interieurbouw Van Lankveld Keuken & Interieurbouw Roer 2 GEMERT info@van-lankveld.nl
72.      Interieurbouw Verheggen interieur- en meubelatelier Burg.v.d. Wildenberglaan 4 DE RIPS info@verheggenmeubelen.nl
73.      Installatie Mezenberg Techniek Amer 41 GEMERT j.mezenberg@mezenbergtechniek.nl
74.      Installatie Jos Jaspers Installaties Heggeroosstraat 14 BAKEL info@jaspersinstallaties.nl
75.      Installatie Wilbers installaties bolle Akker 6 BAKEL w.wilbers@iae.nl; ‎
76.      installatie Wilbers installaties bolle Akker 6
77.      Isolatie Isolatie.com Amer 16 GEMERT jl@isolatie.com
78.      Loodgieter Geerts Installaties Roer 4 GEMERT info@geertsinstallaties.nl
79.      loodgieter Geerts Installaties Roer 4
80.      Materialen Mastermate Willemsen Scheiweg 27 GEMERT b.willemsen@mastermate.nl
81.      PV panelen SolarUnie B.V. Mark 4 GEMERT jeffrey@solarunie.nl
82.      Keuken Toss Design Nijverheidsweg 17 GEMERT info@tossdesign.nl
83.      klusbedrijf Alex Allround klusbedrijf Vonder 11 GEMERT alex7@live.nl
84.      klusbedrijf Arjen van Lieshout Montage en Afbouw Mgr. Den Dubbeldenstraat 24 GEMERT 0492-366171
85.      klusbedrijf Klusbedrijf Sterken Predikant Swildensstraat 28 GEMERT 0492-364953
86.      klusbedrijf Klusbedrijf W. van den Berg Pandelaar 27 GEMERT 0492 390 569
87.      Klusbedrijf Bouwservice Eimert Brouwers Milheesstraat 11 MILHEEZE 06 11954902
88.      Klusbedrijf Timmer- en klusbedrijf Egbert Kuijpers Nieuwe uitleg 12 BAKEL info@www.klusbedrijfkuipers.nl
89.      klusbedrijf Engelen klusbedrijf Virmundtstraat 72 GEMERT 0492 363 941
90.      Kozijnen Verhagen Ramen Ijzerzijp 1 GEMERT  info@driessens-verhagenramen.nl
91.      Kozijnen Gruijters Aluminium Weerijs 18 GEMERT  info@gruijtersaluminium.nl
92.      Kozijnen Wilco Verbruggen Kozijnen Wijst 51 GEMERT    wilcoverbruggenkozijnen@hotmail.com
93.      Kozijnen FBK Holding B.v. Virmundtstraat 74b GEMERT 06 48311828
94.      kozijnen RIFRA Kozijnen Zandstraat 5 GEMERT mlaar1@chello.nl
95.      Kozijnen Brouwers timmerfabriek b.v. De Smagt 45 DE MORTEL hb@tifabrouwers.nl
96.      Kozijnen Kozijn 2000 Pandelaar 62 GEMERT info@kozijn2000.nl
97.      Kozijnen Daniels kozijnen Dieze 15 GEMERT Danielskozijnen@chello.nl
98.      Kraanverhuur Haegens kraanverhuur Gerele peel 53 ELSENDORP  info@haegenskraanverhuur.nl
99.      Metselaar Henk van Berlo tegel- en metselwerk Sint Jansbloem 5 GEMERT 0492 365 909
100.   Metsel/

timmerman

V&S Bouw Prelaat van Dinterstraat 57 GEMERT 06-22256488
101.   Metselwerk Mighels metselwerken Kruidnagel 14 GEMERT 06 10888310
102.   Onderhoud onderhoudsservice E.V.K Beekveld 42 GEMERT 06 13512705
103.   Schilder Schildersbedrijf F. Janssen Zeelandsedijk 18 ELSENDORP info@schildersbedrijffjanssen.nl
104.   Schilder G&K Schilderwerken Gemert BV Nieuwstraat 49/51 GEMERT info@g-k.nl
105.   Schilder Van der Meijs Schilderwerken BV Postbus 45 GEMERT geert@vdmeijs.nl
106.   Schilder Van den Bungelaar schilderwerken Drossard Meijerstraat 30 GEMERT info@vdbungelaarschilderwerken.nl
107.   Schilder Deco Art Frank Snoeks Meizoentje 3 Gemert http://www.decoartfsnoeks.nl/
108.   Sloopbedrijf Verhoeven Sloopwerken B.V. Beerze 10 GEMERT info@verhoevensloopwerken.nl
109.   Stucadoor A. Rooijackers Stucadoor Deel 97 GEMERT info@ar-stukadoors.nl
110.   Stucadoor Ster Stucadoorswerken Melkster 7 GEMERT info@sterstucadoorswerken.nl
111.   Stucadoor Stucadoorsbedrijf Bart van Bakel Kouter 33 GEMERT 0492 366 667
112.   Stucadoor Van den Akker Blenckers Korhoenstraat 4 DE RIPS ronald@akkerblenckers.nl
113.   Stucadoor Stucadoorsbedrijf van der Velden Weerijs 23 GEMERT info@vdveldenstucadoors.nl
114.   Stucadoor Gevelstuc Afbouw Hagelkruis 5 BAKEL info@gevelstuc.nl
115.   Tegelwerken Tegelzettersbedrijf Raaijmakers Raam 20 GEMERT info@raaijmakerstegelsensanitair.nl
116.   Tegelwerken Toon Vile tegelwerken De Haag 59 GEMERT 0492 364 754
117.   Tekenwerk GWV Gemert Bouwkundig ontwerp buro Bogerd 22 GEMERT 06 46217636
118.   Tekenwerk Bouwk. Tekenbur. G.V. Zeeland Dr. Schaepstraat 34 GEMERT
119.   Timmerbedrijf Timmerbedrijf Verhoeven Groeskuilen 179 GEMERT 0492 363178
120.   Timmerbedrijf Aannemersbedrijf Rob Schepers timmerwerken Deel 67 GEMERT 0492 330381
121.   Timmerbedrijf Bouwbedrijf Mark Vermeulen Bunder 43 GEMERT 0492 364 040
122.   timmerbedrijf Klassieke Veranda Dieze 9 GEMERT  info@klassiekeveranda.nl
123.   Timmerwerk Rob Schepers timmerwerken Boekelseweg 23 HANDEL E. info@robschepers.nl
124.   Timmer/montage Timmermans timmer en montagewerken Deken van den Heuvelstraat 93 GEMERT 0492 840 721
125.   Vloeren Jansen Houten vloeren Vondellaan 155 GEMERT 06 20764269 
126.   Vloeren Jansen Houten vloeren Vondellaan 155 GEMERT
127.   Was-strijkservice Synergy Health Lodderdijk9 Gemert www.synergiehealthplc.com
128.   Woning-

aanpassingen

Home4life Heijtsveld 123 GEMERT info@home4life.nu
129.   Zonwering M.F.D. Zonwering en rolluiken Oude bakelsedijk 2 GEMERT  info@mfdzonwering.nl
130.   Zonwering Sunline Zonwering Koksedijk 6 GEMERT sunlinezonwering@hotmail.com
131.   Zonwering Madu Zonweringen Den Elding 37 GEMERT verkoop@maduzonweringen.nl
Deze sociale kaart is online gezet door Arts Mediaproducties.
Arts Mediaproducties – webadviseur en trotse partner van webshops Hockeygear,eu, Horloge-Bandjes.nl e.a.